#Odważni

W tej sekcji prezentowana jest lista śmiałków szukających pracy, którzy odważyli się nagrać film prezentujący ich sylwetki zawodowe. Odważylibyście się? Kanał prowadzi Phillip Poynton. Phillip zaprasza do rozmowy - każdy szukający może nagrać swój materiał.

Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu z 11-letnim doświadczeniem w marketingu w globalnych firmach farmaceutycznych. Ma również doświadczenie jako specjalista ds. zakupów, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania projektami, negocjacji, podpisywania kontraktów i zarządzania dostawcami.

HR Business Partner

HRowiec z pasją - uwielbia działać i uwielbia ludzi - od lat działa w wielu obszarach HR - to specjalista z obszarów rekrutacji, szkoleń, programów motywacyjnych, EB i komunikacji wizualnej.

Menedżer marketingu

Skuteczna menedżer marketingu. Posiada 14 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami marketingowymi oraz kompleksową opieką nad sprzedażą i wynikami finansowymi od momentu powstania koncepcji produktu poprzez planowanie poziomu sprzedaży, transakcji, strategii cenowej i działań marketingowych, przygotowanie materiałów i ich dystrybucję, aż po analizę efektywności kosztowej.

Inżynier produkcji (praktyki)

Kandydat studiuje w Niemczech na kierunku inżynierii produkcji, w Hochschule Niederrhein. Niedawno przeprowadził się z żoną do Lublina i szuka możliwości odbycia praktyk. Biegle zna język polski, niemiecki, angielski i hiszpański.

Sekretarka administracyjna

Kandydatka to otwarta i pozytywna osoba z wieloletnim doświadczeniem w administracji, obsłudze klienta i sprzedaży.

IT Recruiter

Rekruter, który w swojej pracy kładzie nacisk na budowanie relacji. Doskonale czuje flow w świecie IT. Uwielbia realizować projekty z obszaru JAVY, PYTHONA, C#.

Kierownik Projektów

Kandydatka od sześciu lat współpracuje z różnymi zespołami obsługi klienta, z czego od czterech lat zarządza takimi zespołami (ale nie tylo). Wierzy że jej kluczem do sukcesu jest klientocentryczność.

Kierownik Projektów

Kandydat określa się słowem "multitasking". Lubi zwłaszcza te projekty, które trzeba zorganizować od zera. Sprawnie porusza się w obszarze projektów digital.

Specjalista ds. zakupów

Efektywna zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole. Posiada dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w pracy z klientem zamożnym.

Copywriter

Kandydatka szuka pracy w charakterze Copywriterki. Potrafi pisać angażujące treści, bawiąc się przy tym słowem.

Copywriter

Niedawno przeprowadziła do Polski po wielu latach mieszkania w Chicago. Klaudia wymiata w angielskim i w pisaniu treści.

Rekruter

Karolina niedawno straciła pracę z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej. Karolina jest rewelacyjną i doświadczoną rekruterką z Lublina.

Programista

Kandydat jest kreatywnym i zmotywowanym programistą - kocha to co robi i poświęca dużo czasu na rozwój swoich umiejętności. Jest dostępny od wczoraj i otwarty na wszystkie formy współpracy.

Rekruter

Kandydatka również niedawno straciła pracę z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Logistyk

Kandydatka również niedawno straciła pracę z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej.